KLASİK CİLT TEMİZLİĞİ

Cilt temizliği çoğu zman klasik cilt bakımı ile karıştırılır. Klasik cilt bakımı düzenli olarak yaptırmamız gereken bir cilt temizliğidir. Siyah nokta dediğimiz komedonlar temizlenir ve böylelikle gözeneklerin genişlenmesi önlenir. Cildin yağı ve nem dengesi sağlanır. Ancak akne, leke ve anti aging için daha farklı bakımlar gerekir. Unutmayalım ki kaliteli bir cilt için öncelik temiz bir ciltten geçiyor.

HOLYWOOD BAKIMI

Daha parlak , nemli ve elastik bir cilt sağlayan bir bakımdır. Derinin rengini oluşturan melenin oluşmasını sağlayan trisonaz enzimini baskılayarak cildin daha yadınlık görünmesini sağlar. Bu bakım size zamanı geri çevirmekten çok daha güçlü şeyler sunar. “Herkesin gıbta ettiği , ama ulaşamadığı bakım”

SİHİRLİ 20 DAKİKA KARBONDİYOKSİT MASKE BAKIMI

Özel bir geceye hazırlanırken, sadece 20 dakika da karbondiyoksit ile kan dolaşımı hızlandırılır , böylece daha parlak sağlıklı bir cilt ile gecenin yıldızı siz olursunuz.

CİLT YENİLEME LEKE BAKIMI 

Büyüme faktörleri ve pepkitlerle zengileştirilmiş ürünler ile hiperpitmantasyonların azaltılması aynı zamanda güneş hasarının engellemesi ve cilt parlaklığının arttırılması sağlanır. Bu bakımlardaki temel amaç melenin oluşmaasını sağlayan trisonaz enzimini baskılamak ve melenin oluşumunu azaltarak cilt renginin açılmasıdır. Her mevsim uygulanabilir.

VİTAMİN KÜRÜ

Sigara kullanımı, klimalar, hava kirliliği ve çevresel faktörlerden dolayı cildimizde yaşlanma etkileri hızlı başlar. Cildimizin de zaman zaman kendisine has vitamilere ihtiyacı olabilir. Cildi beslemek , güçlendirmek hücresel boyutta yapılandırmak için vitamin kürleri yapılır. Kolajen yapının bir arada kalması ve hücre yenilenmesi sağlanır.

KURU CİLTTE NEM BAKIMI
İyi nemlendirilmiş bir cilt her zaman daha genç ve parlak görünür. Nemsiz bir cilt ise daha hızlı yaşlanma sürecine girer. İyonik asitin doldurma ve nem tutma özelliğinden yararlanarak cildin su tutma kapesitesi arttırılır ve cilde nem kazandırılır.

BAL KABAĞI BAKIMI

HR3 MATRİX SAÇ BAKIMI

Saç kadın ve erkeğin en önemli aksesuarıdır. Bakımlı sağlık saçlar görüntüyü değiştiren en önemli unsurdur. Bir çok farklı sebepten dökülen saçlar için HR3 Matrix uygulaması en iyi etki gösteren yöntemlerden birisidir. Saç derisi bakım sistemi olan bu yöntem saçların yenilenmesi yeniden saç çıkması ve saç derisinin yeniden sağlıklı hale gelmesini sağlar . SEUL Üniversitesi kuluçka merkezi tarafından en iyi saç çıkaran ürün olarak gösterilen bu HR Matrix kit hasta konforunu ve memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Tedavi protokolu 12 hafta, haftada 1 olarak planlanır.

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.