DolphinMed – PRX-T33

İğnesiz Mezoterapi(Işıltı peeling)

Vücut metabolizmamız gibi cilt metabolizmamız da ne kadar sağlıklı ve hızlı çalışırsa cildimiz canlı ve güzel görünür.Kendini yenileyebilen cilt genç,canlı ve parlak görünür.Bunun için zaman zaman cildimize metabolizmayı hızlandıracak ve yenileyecek bakımlar yapmak gerekir. Böylece  yeni yapılandırma çalışması gerçekleşebilir ve gençleştirici sonuçlar alabiliriz.

PRX-T33 devrimsel bir antaging uygulamasıdır. PRX T33, topikal uygulanan bir üründür. İğnesiz bir cilt canlandırma yöntemidir. Gerçek anlamda cildin yeniden ve daha sıkı bir şekilde yapılandırılması, genç hücrelerle zenginleştirilmesi, dış görünüşünün daha genç olmasının sağlanması için yapılır.

PRX_T33 uygulamasında çok iyi bildiğimiz güçlü etken maddeler  tamamen farklı kombinasyonlarda da kullanılır. Yüzdeki, boyundaki, dekoltedeki ve vücuttaki kırışıklıkların düzeltilmesinde çok etkili olan bu yöntemle kol ve bacak sarkmalarında , selülitlerde ve saç dökülmesinde başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Uygulamanın bir başka özelliği de bu işlemlerin her mevsimde ve her yaş grubuna uygulanabilmesidir. Ürünün en büyük özelliği kendi kendine cilt altında su üretmesidir.

 PRX-T33 Nerelerde Kullanılır?

 • Yüz ve göğüs bölgesinde kırışıklık, elastikiyet kaybı,anti aging
 • Melazma
 • Selülit
 • Kol ve bacak sarkmaları
 • Çatlak doku onarımı
 • Lifting
 • Cilt bio güçlendirme,canlandırma
 • Akne,akne izleri ve scarları
 • Saç ve yüz mezoterapisi uygulamalarında

PRX_T33 % 33’lük TCA,düşük konsantrasyonda Hidrojen Peroksit (H2O2),-% 5 Kojik Asit içerir.

PRX-T33 Etki Nasıl Uygulanır, Kaç Seanstır?

Tedavi sıklığı ve seans sayısı problemli bölgenin durumuna göre doktor tarafından belirlenir.

PRX-T33 İğnesiz bir mezoterapi işlemidir.Acısızdır,frosting yoktur.Sosyal hayattan uzaklaşmayı gerektirmez.Yılın her ayı uygulanabilir.soyulma ve kabuklanma yaşanmaz.a süreli işlem ile etkili tedavi sağlar.

PRX-T33 Etki Mekanizması Nedir?

TCA’nın görevi

 1. Fibroblastları uyaran büyüme faktörlerinin salınmasını artırarak, dermisde genç fibroblastların çoğalmasını sağlar ve bol kollajen üretimine destek olur.
 2. Böylece cildi gerginleştirip dolgunlaştırırken, kırışıklıkların azalması, lifting gibi düzelmeler sağlar. Gerginleştirici etkisi çok belirgin olmaktadır.

Akne skarlarının, koyu renkli çatlakların doldurulmasına yardım eder.

Hidrojen Peroksit’in görevi

 1. TCA nın kimyasal agressifliğini ortadan kaldırır. Frostingi tamamen önler.
 2. Oluşan yeni kollajen yatağı ile doku restorasyonunu sağlayıp kollajen miktarında ve kalitesinde artış sağlar.
 3. Dermiste su oluşturarak derinin hidrasyonu artırır. Cilt altındaki hücreleri uyarıp matriksin yeniden yapılanmasını sağlar.

Kojik asit’in görevi: İşlemler sonrası lekelenme riskini azaltır ve renk açıcı olarak bulunur.

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.