DolphinMed – Ph Bakımları

Cildinin parlak, temiz ve lekesiz olması herkesin isteğidir. Birçok dış etken sebebi ile cildimiz yıpranır, parlaklığını ve elastikliğini kaybeder. Bunun sonucu olarak da kırışıklıklar, lekeler, izler oluşur. Cildimizi en çok etkileyen ve zarar veren etkenlerin başında güneş gelir. Güneş ışınları cildimize fazlasıyla zarar verir, kolajen kaybıyla da fazla kurur. Bu cilt kuruması ile cildimizde ince çizgiler, kırışıklıklar oluşur. Bir başka cilt sorunu da akne ve akne izleridir. Akneler cildimizde kalıcı hasar bırakır. Akne ve akne izleri tedavi edilmezse, uzun vadede kalıcı lekelere dönüşür ve cildimizin pürüzsüzlüğü kaybolur. Tüm bu etkenler sonucunda cildimiz daha cansız ve daha yaşlı görünür.

PH Formula cildimizdeki kırışıklıkların ve çizgilerin onarılmasında, cilt yenilenmesinde büyük başarı gösteren bir tedavi yöntemidir. PH formula sayesinde cilt dokusu tazelenir, lekelerin tedavisi ile cildiniz daha pürüzsüz bir görüntüye kavuşur. PH formula aynı zamanda akne izleri ve kızarıklıklar gibi cilt sorunlarının tedavisinde de etkili olmaktadır.

PH formula kontrollü bir cilt tedavi yöntemi olmaktadır. Bu cilt bakım formülü ile ciltdeki kolajenler uyarılır ve cilt yenilenir. Ortalama olarak 4-6 seans sonrasında cildinizde gözle görülür bir fark oluşur. Tedavinin uygulanması sonrasında, cilt bakımına devam etmeniz için PH Formula evde bakım ürünlerini de tedavinin devamı olarak kullanabilirsiniz.

PH Formula Nedir?

PH Formula deri altına uygulanan bir tedavi yöntemidir. Akne, leke, anti age ve kılcal damar olmakla, 4 farklı cilt sorununda etkili olacak şekilde formula edilmiştir. PH formula ciltteki PH değerini etkileyerek normal hale getirir, ph değerine uygun olarak tedavi uygulaması yapar. Cildin yatkın olduğu cilt bozukluklarının üzerine giderek tedavi eder. PH formula asidiktir ama cilt için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Cilt altına uygulandığı için, cilt üzerinden herhangi bir soyulmaya veya başka bir yan etkiye neden olmaz. İlk uygulamadan sonra bile, sonuçları net bir şekilde görebileceğiniz bir uygulamadır.

PH Formula Programları

A.C.N.E. Serisi

A.C.N.E. cilt yenileme programı farklı adımlardan oluşmaktadır. Uygulama öncesinde hazırlık aşamasında size önerilen ürünleri kullanmanız tedavinin etkili olması için önemlidir. Ayrıca, uygulama sonrasında önerilen bakım ürünleri sayesinden sonuçları kalıcı yaparak akne oluşumunu ilerleyen zamanlarda da önleyebilirsiniz.

 

V.İ.T.A Serisi

 

V.İ.T.A. Serisi cildiniz için yoğunlaştırılmış bakım sunmaktadır. V.İ.T.A. Serisi ürünlerini ve içeriklerini inceleyebilirsiniz.

 

A.G.E Serisi

 

A.G.E uygulaması sayesinde cilt yaşlanması geciktirilmekte ve yaşlanmanın etkileri tedavi edilmektedir. Cilt yenileme işleminin başarılı olması için tüm süreçleri ve programı eksiksiz şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

M.E.L.A. Serisi

M.E.L.A. Cilt yenileme ürünü PH Formula cilt yenileme serinin bir ürünü olmaktadır. Farklı aşamalardan oluşan bu program sayesinde cildinizin yenilenmesi kısa bir tedavi sonrasında gerçekleşecektir. Peelingden farklı olarak cilt yüzeyinde soyulma yaratmadığı için, herhangi bir yan etkisi de olmamaktadır. M.E.L.A. cilt yenileme programının tüm aşamalarını düzenli şekilde gerçekleştirmeniz sonuçların daha etkili olmasını sağlayacaktır.

 

C.R. Serisi

C.R. Cilt Yenileme programının uzun vadede etkili olması ve sonuçların istediğiniz şekilde olması için uygulamanın her adımını eksiksiz ve düzenli gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Uzmanınız tarafından size önerilen bakım öncesi ve bakım sonrası ürünlerin kullanımını düzenli yapmanız, hızlı ve kalıcı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.