DolphinMed – GÖZ ÇEVRESİ BAKIMLARI

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMLARI

 

Dış görünüşümüzde ilk göze çarpan kişinin gözleridir. Mutluluğumuzu, üzüntümüzü veya sevincimizi önce gözlerimiz ele verir. Yorgun ve yaşlı görünen gözler, ifadelerimizi de etkin biçimde yansıtamaz. İşte bunun için de 20’li yaşlarla birlikte göz bakımına da özen göstermemiz gerekir. Sık yapılan bir hata da, cildimiz için kullandığımız ürünlerin göz çevresine de faydalı olacağını düşünmemizdir. Göz çevresi için o bölgenin yapısına uygun ürün kullanmak gerekir. Göz çevremizde yaşlanma belirtileri görülmeye başladığında, kırışıklıklar ve mor halkalar oluşup zamanla arttığında gözlerimiz de ister istemez yaşlı bakıyor.

Göz çevresi bakımlarında evde kullanmamız gereken göz çevresi ürünlerinin yanı sıra uzmanlar tarafından uygulanan profesyonel bakımlara da ihtiyaç vardır.

EYE CELL: Göz altı torbalanmaları, morluklar, göz çevresinde oluşan ince çizgiler ve elastikiyet kaybını engellemek için uygulanan etkin bir yöntemdir. Göz çevresi için uygun kök hücre ekstresi, roller ile üst göz kapağı, alt göz kapağı ve göz çevresindeki kırışıklıklar üzerine yedirilir. Daha sonra kolajen üretimini arttıran soğuk peptit pach uygulaması yapılır. Ardından deriyi yenileme özelliği olan serum  ve krem uygulaması yapılarak işlem tamamlanır.

Hücre yenilenmesi arttırılır ve göz çevresinde aydınlık, gergin bir cilt elde edilir.

GÖZ ALTI MEZOTERAPİ UYGULAMALARI: Göz altı torbalarındaki dolaşım durgunluğu, ince çizgiler ve göz kapağındaki ödemler için özel üretilmiş olan kokteylerin göz altına enjekte edilmesidir. Ruscus, yaban mersini, kafeini ve hekzapeptid içeren bu kokteyl ile göz çevresinde gözle görülür sonuçlar alınır. Göz çevresi özel bir temizleyici ile temizlendikten sonra ürün hekim tarafından göz altına enjekte edilir. Daha sonra göz çevresi dolaşımını arttırmak için Power Pacht adı verilen özel bir göz çevresi maskesi uygulanır.

Dolaşım hızlandırılır ve hücre yenilenmesi arttırılır.Göz altları daha gergin ve sağlıklı hale getirilir.

Kliniğimiz Denizli’de Cilt Bakım Uygulamaları hizmeti vermektedir.

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.