GÖZ ÇEVRESİ BAKIMLARI

 

Dış görünüşümüzde ilk göze çarpan kişinin gözleridir.Mutluluğumuzu,üzüntümüzü veya sevincimizi önce gözlerimiz ele verir.Yorgun ve yaşlı görünen gözler, ifadelerimizi de etkin biçimde yansıtamaz. İşte bunun için de 20’li yaşlarla birlikte göz bakımına da özen göstermemiz gerekir.Sık yapılan bir hata da, cildimiz için kullandığımız ürünlerin göz çevresine de faydalı olacağını düşünmemizdir. Göz çevremizde yaşlanma belirtileri görülmeye başladığında, kırışıklıklar ve mor halkalar oluşup zamanla arttığında gözlerimiz de ister istemez yaşlı bakıyor.
Göz çevresi bakımlarında evde kullanmamız gereken göz çevresi ürünlerinin yanı sıra uzmanlar tarafından uygulanan profesyonel bakımlara da ihtiyaç vardır.

 

EYE CELL: Göz altı torbalanmaları,morluklar,göz çevresinde oluşan ince çizgiler ve elastikiyet kaybını engellemek için uygulanan etkin bir yöntemdir.Göz çevresi için uygun kök hücre ekstresi, roller ile üst göz kapağı,alt göz kapağı ve göz çevresindeki kırışıklıklar üzerine yedirilir.Daha sonra kolejen üretimini arttıran soğuk peptipach uygulaması yapılır.Ardından deriyi yenileme özelliği olan serum ve krem uygulaması yapılarak işlem tamamlanır.

 

Hücre yenilenmesi arttırılır ve göz çevresinde aydınlık,gergin bir cilt elde edilir.

 

ENERPEEL EL: Göz çevresinin aydınlanması, ince çizgilerin azaltılası.torbalanma ve leke problemi olan kişilerde uygulanan Enerpeel EL göz çevresi için özel bir peeling yöntemidir.Enerpeel EL uygulamasın da ilk olarak göz çevresi özel bir solüsyon içeren mendil ile temizlenir.Daha sonra kalem şeklinde ki göz peelingi göz çevresine uygulanıyor.Kısa bir bekleme süresinden sonra yine mendil şeklinde ki nötralizan ile işlem sonlandırılıyor.Toplam 6 ile 8 seans sonrasında daha aydınlık,canlı ve çizgileri hafiflemiş bir göz çevresine sahip oluyoruz.

 

LİGHT EYES: Göz altı torbalarındaki dolaşım durgunluğu,ince çizgiler ve göz kapağındaki ödemler için hazırlanan göz çevresi için özel bir kokteyl.Ruscus,yaban mersini ve hekzapeptid içeren bu kokteyl ile göz çevresinde gözle görülür sonuçlar alınıyor.Göz çevresi özel bir temizleyici ile temizlendikten sonra ürün eye roller ile tüm göz çevresine yedirilir.Daha sonra güz çevresi dolaşımını arttırmak için Power Pacht adı verilen özel bir göz çevresi maskesi uygulanıyor.İlk 4 seans haftada 1 uygulanıyor.Son 2 seans 15 gün aralık ile yapılıyor.

 

Dolaşım hızlandırılır ve hücre yenilenmesi arttırılır.Göz altları daha gergin ve sağlıklı hale getirilir.

 

Kliniğimiz Denizli’de Cilt Bakım Uygulamaları hizmeti vermektedir.

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.