DolphinMed – Göz Çevresi Bakımı

Dış görünüşümüzde ilk göze çarpan kişinin gözleridir.Mutluluğumuzu,üzüntümüzü veya sevincimizi önce gözlerimiz ele verir.Yorgun ve yaşlı görünen gözler, ifadelerimizi de etkin biçimde yansıtamaz. İşte bunun için de 20’li yaşlarla birlikte göz bakımına da özen göstermemiz gerekir.Sık yapılan bir hata da, cildimiz için kullandığımız ürünlerin göz çevresine de faydalı olacağını düşünmemizdir.öz çevresi için o bölgenin yapısına uygun ürün kullanmak gerekir. Göz çevremizde yaşlanma belirtileri görülmeye başladığında, kırışıklıklar ve mor halkalar oluşup zamanla arttığında gözlerimiz de ister istemez yaşlı bakıyor.

Göz çevresi bakımlarında evde kullanmamız gereken göz çevresi ürünlerinin yanı sıra uzmanlar tarafından uygulanan profesyonel bakımlara da ihtiyaç vardır.

EYE CELL
Göz altı torbalanmaları,morluklar,göz çevresinde oluşan ince çizgiler ve elastikiyet kaybını engellemek için uygulanan etkin bir yöntemdir.Göz çevresi için uygun kök hücre ekstresi, roller ile üst göz kapağı,alt göz kapağı ve göz çevresindeki kırışıklıklar üzerine yedirilir.Daha sonra kolejen üretimini arttıran soğuk peptipach uygulaması yapılır.Ardından deriyi yenileme özelliği olan serum  ve krem uygulaması yapılarak işlem tamamlanır.

Hücre yenilenmesi arttırılır ve göz çevresinde aydınlık,gergin bir cilt elde edilir.

ECPR
İçinde bulunan aktif maddeler sayesinde gözaltı morluklarını ve torbalarında ayrıca göz çevresinde ileri derecede bakım sağlar. Daha canlı ve daha genç bir göz çevresinde yardımcı olur. Göz çevresi kırışıkları, gözaltı torbaları, koyu renkli halkalar ve çizgilerin açılmasında etkili bir yöntemdir.

Göz çevresi özel bir temizleyici ile temizlendikten sonra ürün EYEROLER ile göz çevresine yedirilir. Daha sonra özel bir göz çevresi maskesi uygulanır. İlk dört seans, haftada bir, sonrası ise 15 günde bir yapılır

Dolaşım hızlandırılır ve hücre yenilenmesi arttırılır. Göz altları daha gergin ve sağlıklı hale getirilir.

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.