DolphinMed – Eye Cell (Göz Altı Bakımı)

Eye Cell büyüme faktörlerinden, botanik kök hücre ekstratlarından ve biyo-peptidlerden oluşan gözaltı morluklarında, gözaltı ödemlerinde ve ince kazayağı kırışıklıklarında özel Eyeroller’ı olan farklı göz çevresi bakım konseptidir.

Eye Cell Uygulama İçeriği

EYE CONTOUR SERUM; Büyüme faktörlerinden,botanik kök hücre akstratlarından ve biyo-peptidlerden oluşan bir üründür. Bu ürün,özel Eyeroller’ı ile gözaltı morlukları,gözaltı torbaları ince kazayağı kırışıklıklarında anti-aging etkisi göstermek için geliştirilmiştir.

EYEROLLER; Göz kapakları dahil,tüm göz çevresi tedavisini efektif olarak gerçekleştirilebilmesi için özel olarak dizayn edilmiş,ergonomik yapısıyla rahat kullanım kolaylığı sağlayan farklı bir Discroller tedavi seçeneğidir.

EYE PEPTİDE GEL PATCH; Doğal anti-aging etki istenildiğinde ya da bazı dermatolojik süreçlerden geçmiş ciltleri rahatlatmak ve nemlendirmek için üretilern Eye Peptide Gel Patch yenilikçi bir teknoloji ile donatılmıştır. Bu cildin görünümünde iyileşmeyi sağlar.

EYE CONTOUR CREAM; Eye Contour Cream, klinik olarak etkisi kanıtlanmış büyüme faktörleri, botanik kök hücre ekstratları ve biyo-peptidler içerir. İnce kazayağı çizgileriniazaltır,gözaltı morlukları ve gözaltı şişliklerini minimuma indirmede en iyi etkiyi sağlar.

Etkileri

  • Göz çevresi kırışıklık ve kazayağı çizgilerinde gerileme,
  • Gözaltı torbalarında rahatlama,
  • Gözaltı morluklarında azalma,
  • Göz çevresi nem artışı,
  • Göz kapağı sarkmalarında toparlanma.
Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.