CİLT GENÇLEŞTİRME ( Anti-Aging )

Mat, donuk, solgun ve kırışıklığa yatkın ciltler için uygulanan bu kür ile cildin sağlıklı görünmesi tekrardan hedeflenir.

Cildimizdeki elastin ve kolojen üretimini artırarak cilt bariyerinin sağlamlığının artırılması hedeflenir .

VİTAMİN KOKTEYL İLE CİLT GENÇLEŞTİRME

Serbest radikaller , güneş ışınları , çevresel kirlilik ve biyolojik yaşlanmanın neden olduğu cilt problemlerinde cildi yeniden yapılandırmak yaşlanma etkilerini azaltmak için daha yoğun,bakım ve uygulamalar gerekebilir. Mat , donuk , solgun ve kırışıklığa yatkın ciltler için uygulanan bu vitamin kürleri ile cildin yeniden canlanması sağlıklı görünmesi hedeflenir.

IDEBEA : Tam bir oksidan deposu olan bu vitamin kokteyli cildi yeniden yapılandırmada çok etkilidir .İçeriğindeki idebenone ,dmae , hyacoronıc asit ile cildin ihtiyacı olan tüm ürünleri sağlar.

İdebea videosuna gitmek için lütfen tıklayınız.

VITGEL : Vitaminler ,aminoasitler ve hyalüronik asitler ile oluşan nem kokteylinin küçük enjeksiyonlar ile cilt altına verilmesidir.

FIXER : 4 aktif etken maddenin (hexapeptide,dmae ,gren tea,hıbıscus esculentus extract ) sinerjisi sayesinde kırışıklıkların azaltılmasında etkilidir.Cildi yeniden güçlendirir derin kırışıklıkların açılmasını ve azalmasını sağlar.Botoks uygulaması istemeyen kişilerde alternatif olarak kullanılır.

DİĞER CİLT GENÇLEŞTİRME UYGULAMALARIMIZ;
P.R.P. : Kişinin kendi kanı kullanılır. Bu uygulama; kişiden bir miktarda alınan kanın özel bir tüpe konularak ayrışma işlemine tabi tutulduktan sonra elde edilen az miktardaki platelet yönünden zenginleştirilmiş plazmanın (PRP), yine aynı kişiye enjeksiyon yoluyla verilmesidir.

Kimyasal Peeling : Asit içerikli kimyasal ajanlar ile yüzeyel ve orta derinlikte cilt soyma işlemidir.Cildi canlandırmak,görünüşünü düzeltmek ve cilt yapısını kuvvetlendirmek için uygulanır.

TCA Peeling : Triklosetik asit(TCA)Orta ve şiddetli seyir gösteren foto yaşlanma,melasma,akne ve akne skarları için formüle edilmiştir.Her cilt problemi için bir çözüm vardır.Farklı cilt problemlerinin tedavisi için farklı asitler veya asit karışımları kullanılır.

Dermaroller : Mikro iğneler ile kolay güvenli uygulama ve etkili sonuçlar.Silindirik bir tamburun üzerine dizilmiş son derece ince , özel olarak hazırlanmış 162 veya 72 adet çelik iğneden oluşur.İğnelerin simetrisi ,yapıldığı meteryal ,iğne derinliği, iğne sayısı ,sterilite göz önüne alınması gereken önemli kriterlerdir.

Oksijen Terapi : Cildin alt katmanlarına ulaşan oksijen metabolizmayı hızlandırarak, vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlar.Bunun sonucu toksin birikimine bağlı olusan akne, sivilce gibi sorunlar ortadan kalkar.

Gençlik Aşısı : Cildi gençleştiren saf hiyaluronik asit içeren bir ürün ile yüz, boyun, el gibi bölgelerde yılların izini silmek ve cildin nem ve kolojen seviyesini arttırmak için yapılan bir işlemdir. Kuru cildi nemlendirmesi amaçlanır, cildin elastikiyet kaybını geri kazanmasını sağlar.

Kliniğimiz Denizli’de Cilt Bakım Uygulamaları hizmeti vermektedir.

 

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.