DolphinMed – Ameliyatsız Estetik PLEXR

PLEXR NEDİR?
Plexr (plazma enerjisi), elektrik bağlantısı olmayan, tamamen kablosuz bir cihazdır. Taşınabilir ve ergonomik olup, aşağıdaki web sitesinde belgelendirilen, tüm Non Ablative Soft Cerrahi prosedürleri için kullanılır: Maddenin dördüncü halini kullanır: PLAZMA (iyonize atmosferik gaz). Bu cihaz, havada bulunan gazları iyonize ederken, hedef dokuya doğru ince bir ark üretir. En iyi sonuçları elde etmek için, derindeki dokuları etkilemeden, yüzeyel keratinositlerin süblimasyonunu sağlar.

Cihazın ucu, çok yüksek sıcaklıkta ark üretir. Tedavi edilen dokular süblime olur ve istenmeyen ısının çevre dokulara ve subkutanoz katmana iletilmesi önlenir.

Bu cihaz ile göz kapağı estetiği yapılabildiği gibi, kaz ayağı, akne ve akne skarları, göz kapaklarındaki beyaz ve sarı lekeler, dudak üzeri sigara (barkot) çizgileri, çeşitli et benleri, karın germe- boyun germe, çil tedavileri, yara izlerini silme, leke tedavisi gibi çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir.

PLEXR sonrası bakım:

Plexr uygulanan alan:

• tedavi alanı çevresinde şişlik normaldir

• nötr sabun ile temizlenmeli ve hiçbir alkollü ürünle ile dezenfekte olmamalı.

• Herhangi bir flaster veya bant ile kapatmayın.

• Kabuk 7 ile 20 gün arasında düşer. (Dokunmayın).

• Bölgeyi yumuşatmak  için, herhangi bir nemlendirici krem sürmeyin.

• Güneş veya yapay ışıklar dan bölgeyi korumak için kalın bir   likit fondöten bloğu uygulayın (Bilgisayarlar, uva ışık veya ev ışık dahil).

 

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.