DolphinFit – Soğuk Lipoliz Cryo For

SOĞUK LİPOLİZ – CRYO4

Soğuk Lipoliz; cilt altındaki yağ dokusunun soğutulup ( -10 dereceye kadar) yapısını bozarak, kendi kendini parçalamasını sağlayan bir işlemdir. Tamamen ağrısız ve acısız bir işlem olan soğuk lipoliz, liposuction tarzı cerrahi müdahalelere alternatif kanamasız ve risksiz bir uygulamadır.

Bir uygulayan olarak bu tarz işlemlerde, en çok istediğimiz ve dikkat ettiğimiz, uygulamanın tamamen zararsız ve yan etkisiz olması, kısa süreli, hızlı ve kalıcı sonuçlu olması; Ayrıca işlemin uygulayıcı kişi tarafından kolay anlaşılabilir, basit olması ve çalışma zamanını uzun süre harcamaması bizim için önemlidir. Bu anlamda soğuk lipoliz, bizim için en risksiz – etkili – kalıcı ve hızlı bir uygulamadır. Ayrıca; önceleri 4 bölge için tek başlıkla, 4 saatte yaptığımız işlemi, şu an ki CRYO4 teknolojisinde ki  4 başlık ile, 4 bölgeyi 1 saatte yapabiliyoruz.

Tek seanslık bir uygulama olan soğuk lipoliz işlemi, etkisini 3-4 haftada göstermeye başlar. Tam sonuç için 6-8 hafta beklemek gerekir. 2. Aya kadar yağ hücrelerinin kendi kendini parçalaması devam etmektedir. Uygulama sonrası, cilt hassasiyetine bağlı olarak kızarma veya morluk görülebilir, genelde birkaç saat içinde bu kızarıklık veya morluk azalmakta, 1 haftaya kalmadan geçmektedir. İşlem sonrası çökme vb. asimetriler gözlenmez.

Kol – karın – yan oblik – basen – iç bacak gibi hemen her bölgeye uygulama yapılabilir. Özellikle bölgesel, lokalize yağlanmaları olan hastalar için çok uygundur.

KİMLERE YAPILAMAZ?

Gebelik ve emzirme döneminde olan bayanlara,

Kalp pili, yeni geçirilmiş kalp krizi vb. kalp rahatsızlıkları olanlara,

18 yaş altındaki bireylere,

Siroz gibi ağır karaciğer rahatsızlıklıkları olan hastalara,

Soğuk alerjisi olan bireylere

Kan dolşaım bozukluğu olan kişilere uygulama yapılamaz.

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.