BODY SPACE

BodySpace, teorik olarak bir koşu bandı olsada kapalı bir kabin içerisinde ınfrared ısı ( kızılötesi ışın) ve vakum etkisini birleştiren yenilikçi bir zayıflama ve bölgesel incelme aletidir.

Koşu bandı üzerinde yürür veya koşarken, bir yandan vakum ve ınfrared ısı etkisi ile negatif – düşük atmosferik basınç ortamı yaratarak, 30 dakikada 600 – 1200 kalori arası enerji harcamınızı sağlar.

Spora yeni başlayanların da rahatlıkla adapte olabileceği gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spora fazla vakit ayıramayan kişiler içinde oldukça idealdir.

Bodyspace’in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri, maksimum kalori yakımını sağlayarak, kasların enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.

Egzersiz sırasında ki ınfrared ısı (kızılötesi ışın), vücut sıcaklığınızı arttırarak metabolizmanızı hızlandırır ve 5 kat daha fazla terlemenizi sağlar. Kızılötesi ışınlar vücuttan ödem attırmanın yanı sıra %20 yağ yakımını, ağır metaller, asitler ve toksinlerin atılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda savunma sistemimizi harekete geçirerek bağışıklık sistemimizi güçlendirmektedir.

Vakum etkisi ile yağ dokularına ulaşan kan akışını hızlandırarak, yağ asitlerinin salınımını hızlandırır. Yağ dokularının, kas dokularından daha hızlı ayrılmasını sağlar.

BodySpace ile;

  • Selülit görünümünde azalma
  • Hızlı yağ yakımı
  • Zayıflama ve bölgesel şekillenme
  • Cildin kan akışını hızlandırarak, kolajen dokuda artma,yaşlanma sürecini geciktirme (daha sağlam ve esnek hale getirir)
  • Fiziksel durumu güçlendirme
  • Kan ve lenf dolaşımının iyileştirilmesi
  • Vücuttan toksinlerin ve serbest radikallerin ve zararlı maddelerin hızlı bir şekilde atılması sağlanır.

Tedavi Süresi: 10-20 seans arası uygulanabilir.

Seans Süresi: 30 dakikadır.

Seans Sıklığı: Haftada 2-3 gün kulanılabilir.

 

Sohbet Başlat
DolphinMed Whatsapp Hattı
Sorularınız Mı Var? Hemen Bize Yazın.